Octopus Partners

Szczególne miejsce, w którym rekrutacja
do branży IT nigdy nie była taka prosta!

Przebojowy i kreatywny zespół rekruterów IT

Tak, to my jesteśmy agencją rekrutacyjną, która rozumie różnicę pomiędzy Java a JavaScript. Co jest niezwykle ważne dla firm rekrutacyjnych IT. Podchodzimy do naszej pracy z ogromną pasją. Uwielbiamy zatrudniać nowe osoby, ale najbardziej kochamy uczucie dopasowywania idealnych kandydatów dla naszych Klientów z branży IT.

W naszym zespole tkwi nasza siła! Zawsze rozumiemy się, wspieramy, jesteśmy gotowi do wzajemnej pomocy i pracy w zespole. Chociaż wszyscy jesteśmy ze wszystkich zakątków Polski (włącznie ze Szczecinem!). Łączy nas jedno – pasja do rekrutacji w obszarze IT.

Octopus Partners rekrutacja IT
Rekrutacja Octopus Partners

Skuteczna rekrutacja IT

Wiedza techniczna rekruterów Octopus Partners podparta jest wieloletnim doświadczeniem pozwala nam na tworzenie innowacyjnych podejść w poszukiwaniu i realizacji procesu rekrutacyjnego. Współpracujemy z wieloma Klientami z całego Świata. Z pozoru proste rzeczy robimy w wyjątkowy sposób: jakość, indywidualne podejście, rekrutacje end-to-end, szczere wywiady i zaangażowanie w pracę nad projektem Klienta są dla nas ważne.

Od początku istnienia (2018) budujemy partnerskie relacje na każdym etapie rekrutacji, dzielimy się naszą wiedzą, rozumiejąc kulturę i dbając o każdego kandydata. Rekrutacja IT nie jest łatwa, dlatego chcemy pomóc Wam w tym wymagającym procesie na rynku pracy. Jako profesjonalna agencja rekrutacyjna IT oferujemy wiele usług związanych z doradztwem personalnym, szkoleniami,  każdym etapem procesu poszukiwań i rekrutacji do branży IT.

Poznaj nasz zespół

Jesteśmy profesjonalnymi rekrutrami IT, którzy rozumieją branżę IT i pomogą Ci znaleźć idealnego profesjonalistę do twojego zespołu.

Bartłomiej Lenartowski

Bartłomiej Lenartowski

CEO, IT Rekruter

Katarzyna Kuś

Katarzyna Kuś

Rekruter Techniczny

Grażyna Bielecka

Grażyna Bielecka

Rekruter IT

Tomasz Pokutycki

Tomasz Pokutycki

Rekruter IT

Anna Pyrzyńska

Anna Pyrzyńska

Rekruter IT

Yana Vytiaz

Yana Vytiaz

Rekruter IT

INTERESUJĄ CIĘ NASZE USŁUGI?

JEŚLI CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ, SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI.

Rekrutacje Stałe Octopus Partners