Jak wygląda współpraca z Octopus Partners?

Usługi Octopus Partners

Wiemy jak ważna jest różnorodność. Każdy z naszych klientów jak w innym miejscu rozwoju, ma inne struktury wewnętrzne działu HR i inne potrzeby.

Dodatkowo możemy Ci pomóc wyszkolić Twój Zespół Rekruterów w aspektach technicznych rekrutacji oraz oferujemy pomoc w otwarciu biznesu w Polsce, dla firm i freelancerów zainteresowanych tym rozwiązaniem.

REKRUTACJE STAŁE

Jeżeli potrzebujesz doraźnego wsparcia przy procesie rekrutacyjnym, ten model będzie dla Ciebie najbardziej właściwy!

RPO

RPO jest to taki rodzaj rekrutacji, która prowadzona jest przez zewnętrzną firmę – w tym przypadku przez nas, agencję Octopus Partners!

SUBSKRYPCJA SOURCINGU

Usługa Rekrutacji Sourcingu polega na przeszukiwaniu portalu społecznościowego, jakim jest LinkedIn.

SUBSKRYPCJA REKRUTACJI

Nasz pakiet rekrutacji, sprawdzi się w sytuacji, gdy już wiesz na jakie stanowiska potrzebujesz kandydatów.

Nawiązanie współpracy

Co jest zatem pierwszym krokiem do pozyskania kandydatów idealnie dopasowanych do Twojego stanowiska? Zacznijmy od nawiązania współpracy z odpowiednią agencją, taką jak Octopus Partners! Możemy zagwarantować, że nasze umowy są zawsze proste i przejrzyste.

Próżno w nich szukać zbędnych i uciążliwych procedur. Każdy nasz Klient traktowany jest w sposób indywidualny, a rodzaj umowy – zawsze dopasowany do potrzeb i budżetu.

Nawiązanie współpracy Octopus Partners
Octopus Partners Polska rekrutacja

Omówienie szczegółów dotyczących rekrutacji

Kolejny krok leży już po stronie agencji Octopus Partners. Nasza współpraca zaczyna się od szczegółowego omówienia oferty pracy. Aby sprostać wszystkim Twoim potrzebom i oczekiwaniom musimy poznać wartości, którymi kieruje się firma na co dzień.

Zależy nam na wszelkich dodatkowych informacjach na temat danej oferty – im więcej tym lepiej! Posiadając dużą wiedzę na temat firmy, stanowiska, projektu i perspektyw rozwojowych możemy utworzyć odpowiednie oferty i przedstawić je w sposób atrakcyjny (być może) Twojemu przyszłemu pracownikowi i zachęcić go do rozpoczęcia procesu rekrutacyjnego.

Procedura rekrutacyjna

Jeżeli już poznaliśmy, co charakteryzuje i wyróżnia Twoją firmę, czym prędzej ruszamy z procedurami rekrutacyjnymi! W Octopus Partners korzystamy z różnych metod by dotrzeć do naszych kandydatów.

Każda rozmowa kwalifikacyjna jest przeprowadzana przez osobę, która rozumie specyfikę danego stanowiska, a dodatkowo stosujemy takie rozwiązania jak assesment center w celu weryfikacji kompetencji kandydatów. Na prośbę Klienta – wysyłamy i prezentujemy dotychczasowych kandydatów – osoby, które najlepiej sprawdzą się na danym stanowisku.

Rekrutacja Octopus Partners IT

INTERESUJĄ CIĘ NASZE USŁUGI?

JEŚLI CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ WIĘCEJ O CENIE PRODUKTU, SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI.

Subskrybcja sourcingu Octopus